Szanowni Absolwenci

w związku z 25-leciem IV Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej komitet organizacyjny obchodów oraz dyrekcja szkoły mają zaszczyt zaprosić wszystkich naszych absolwentów do wspólnego świętowania podczas I Zjazdu Absolwentów, który odbędzie się 16 i 17 września 2016 roku.

 

Bylibyśmy zaszczyceni, gdyby zechcieli Państwo przyjąć nasze zaproszenie. Państwa udział w uroczystości będzie dla nas wyróżnieniem i świadectwem sympatii, jaką darzycie Państwo szkołę.

 

Osoby zainteresowane uczestnictwem w Zjeździe Absolwentów oraz nabyciem monografii szkoły prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się poniżej oraz wpłatę w kwocie 70 zł (część oficjalna) bądź 200 zł (część oficjalna + Bal Absolwentów) na konto komitetu organizacyjnego:

 

Rada Rodziców przy IV Liceum Ogólnokształcącym w Białej Podlaskiej

46 8025 0007 0012 7824 2000 0010 w tytule wpłaty należy wpisać opłata zjazdowa i imię i nazwisko.

 

Osoba towarzysząca - 130 zł. Zgłoszenia można wysyłać do 5 sierpnia.

 

Ofiarodawców i sponsorów, przyjaciół szkoły chętnych do pomocy finansowej w organizacji prosimy o wpłaty na konto. Informacji udziela również sekretariat szkoły, tel. 83 341 67 81.

 

 

Komitet organizacji obchodów

 

 

Przewodniczącym jest dyrektor szkoły Stanisław Romanowski. Honorowym przewodniczącym został nasz absolwent, prezydent Białej Podlaskiej, Dariusz Stefaniuk. Honorowymi członkami zgodzili się zostać byli dyrektorzy naszej szkoły: Romuald Jarocki i Waldemar Mazur, a także była długoletnia wicedyrektor Grażyna Cybulska.

 

Wiceprzewodniczącymi komitety zostali: Aleksandra Dopierała - wicedyrektor szkoły, Andrzej Reniszak - przewodniczący Rady Rodziców oraz Anna Sosnowska - przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego.

 

Innymi członkami komitetu są absolwenci, nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice i przedstawiciele samorządu uczniowskiego. Łącznie komitet składa się z 45 osób.

 

Harmonogram

 

Pobierz.

 

Informacja!

 

Z informacji posiadanych przez Komitet Organizacyjny wynika, że mimo naszych ogromnych starań, z przyczyn od nas niezależnych, zaproszenia pisemne na I Zjazd Absolwentów nie dotarły do każdego.

 

W związku z tym zwracamy się z prośbą o przekazanie informacji o zjeździe w imieniu Komitetu Organizacyjnego Zjazdu koleżankom i kolegom, z którymi utrzymujecie Państwo kontakt.

 

Na wszystkich absolwentów czekamy 16 września 2016 roku!

Formularz zgłoszeniowy

Wymagany

Wymagany

Wymagany

Wymagany

Wymagany

Wymagany

Wysyłanie formularza...

Spróbuj ponownie.

Wysłano

Wymagany

Wymagany

Wymagany

*ostatecznym potwierdzeniem uczestnictwa w Zjeździe będzie dokonanie opłaty zjazdowej.

Copyright © 2016 IV LO im. Stanisława Staszica

All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: forevermedia.pl